Hakkımızda

Markaları Kanatlandırıyoruz!
Hedefler

Bir ürün yada hizmeti hem üretici hem satıcı hem de kullanıcının gözünden bakarak daha etkileyici, daha kullanışlı hale getirmeye yönelik stratejik planlama ve uygulamada markayı daha yukarılara taşımak.

Stratejik Plan

Her ürün ve hizmetinin herhangi bir pencereden analiz edilmesi, raporlanması ve pazar araştırmasının yapılması hizmetlerimiz ile daha fazla verim alınmasını sağlıyoruz.

Daha Değerli

Nokta atışı hizmet, doğru stratejiler ile ürün ve hizmetin daha değerli hale getirilmesini sağlıyoruz. Hem üretici, hem satıcı hem de kullanıcı yararına en güzel değeri oluşturuyoruz.

demo-attachment-126-project
0
Tamamlanan Proje
demo-attachment-129-smile
0
Mutlu Müşteriler
demo-attachment-125-planning
0
İş planı
demo-attachment-133-tea-cup
0
Kupa Kahve
Mükemmellik

Bir ürün ve hizmeti doğru bir şekilde inceleyerek satış pazarlamasının nokta atışı seviyesine ulaşması, kullanıcı-tüketici açısından en verimli şekilde tasarlanıp piyasa sürülmesi reklam ve pazarlamanın doğru şekilde oluşturulmasından daha fazla alanda hizmet veriyoruz.

Dış gözden alınan doğru bir fikir size milyon dolarlar kazandırabilir. Yaratıcılık ve doğru pencereden bakmak, bir marka için en önemli araçlardandır. 

Bizde FikirTR Kreatif Reklam Ajansı olarak sizlere bu alanda hizmetler sunuyoruz. 

SWEETY CAFETERIA
DESIGNLOVERS GEEKHEAVEN
CHIPPY'S ICE CREAM BAR
GOLDEN GOLDEN
GOLDENGRID.
Hakkımızda Ne Diyorlar ? 😉
Zeyup.com olarak ilk yayın hayatına başlamadan önce kuşkularımız vardı. Standart formatlar kullanmanın dışına çıkmayı planlıyorduk. Hedef kitlemize doğru alandan, doğru stratejiler ile yayın hayatımıza başlamak istedik. Yazılı ve görsel yayın mecralarımız için en iyi stratejiyi hazırlayıp sundular. Görsel yayın alanlarımıza daha yaratıcı içerik formatları oluşturdular ve uyguladılar. Beklentimizin üzerinde verim aldık ve bu yayın hayatımızı hızlandırmamızı sağladı. Teşekkürler.
Z.Tuna
Genel Yayın Yönetmeni
Yaratıcı ve nokta atışı pazarlama yaptıklarını söylediklerinde " ya herkes böyle söylüyor" diye ön yargıyla yaklaşmıştım. Bir takım analizlerin sonunda uygulamayı da üstlendiler. Ürünümüz hakkında buldukları yeni fikirler hem kullanıcı açısından hem biz üretici açısından fark edilmeyen önemli detaylardandı. Bu sayede satışlarımız 6-7 katına çıktı. Çok teşekkür ederim.
Cenk B. R.
CEO